Rychlé dodání

Doprava po Praze (0-1 den)

-Osobní odběr (zdarma)
-Doprava po Praze kurýrem (zdarma při nákupu od 1000 Kč)

Doprava po ČR (2-5 pracovních dnů)

-Standardní doprava TopTrans (dle ceníku)


Doprava kurýrem (Praha)

Po Praze Vám dovezeme objednávku až ke dveřím již v den objednání (všední dny při objednání do 15h). Prosíme o ověření možnosti služby předem telefonický na čísle +420 775 022 132.

Zásilky budeme doručovat v odpoledních/večerních hodinách (17h – 21h), nebo v sobotu za příplatek (při objednání do pátku do 15h).

Cena dopravy kurýrem (po Praze):

-Expres kurýr v den objednání - POUZE PRAHA (od 17 do 21 hodin) - 200,- Kč

-Kurýr - POUZE PRAHA (v pracovní dny od 8 do 16 hodin) - při objednání nad 1000,- Kč ZDARMA


Standardní doprava TopTrans (Сelá ČR)

Po celé ČR zboží dováží společnost TOPTRANS EU, a.s. Dodání trvá 1-2 dny a zboží bude doručeno na uvedenou poštovní adresu. Tento způsob dopravy je finančně i časově nejefektivnější a Vy budete mít jistotu, že objednané zboží se k Vám dostane rychle a bezpečně.

Cena dopravy TopTrans závisí na hmotnosti matrace a vypočítá se automaticky během procesu objednávky pomocí následujícího vzorce:

  • Konečná cena ≈ základ + cena za kilogram, kde
  • Zaklad = 150 Kč
  • Cena za kilogram = 15 Kč

Objednané matrace doručíme max. do 2 týdnů od potvrzení objednávky. Zboží, které je skladem, posíláme již v den objednávky, byla-li vytvořena do 13:00.

Při přebírání zboží vždy zkontrolujte nepoškozenost obalu i samotného zboží. V případě poškození sepište s pracovníkem kurýrní služby protokol o škodě a zboží nepřebírejte. Co nejdříve nás o vzniklé situaci informujte a po uznání reklamace Vám zdarma doručíme nové zboží.

logo-250x122

×

Splátková kalkulačka ESSOX