Výrobce pěny Carpenter

Návrh bez názvu (74)

 

Německá divize společnosti Carpenter® je integrální součástí Carpenter Company, předního výrobce a dodavatele pěnových materiálů, které se široce využívají při výrobě lůžkovin, matrací a nábytku. Společnost Carpenter Co., založená v roce 1950, má za sebou více než 70 let na špici odvětví a je světovým lídrem v oboru polyuretanových pěnových materiálů. Kromě toho poskytuje Carpenter celosvětově rozmanitým trhům polyuretanová chemická řešení, polyesterová vlákna a izolační materiály prostřednictvím více než 70 výrobních zařízení. Více než 6 500 zaměstnanců společnosti, rozptýlených po celém světě, se snaží přinášet nejnovější produkty a řešení, s důrazem na zvýšení kvality života lidí a zároveň dbají na udržitelnou správu zdrojů.

 

 

Návrh bez názvu (97) Historie firmy:

Příběh Carpentera započal v roce 1948, kdy E. Rhodes Carpenter začal dodávat latexové polštáře výrobcům nábytku. Brzy si získal pověst čestného a spolehlivého obchodníka. Dokonce i tehdy, když ho jeho dodavatel nečekaně opustil, neopustil své zákazníky. Místo toho pro ně našel lepší řešení: polštáře vyrobené z pružných polyuretanových pěnových materiálů. V roce 1956 přenesl výrobní proces z Německa do Richmondu ve Virginii a do roku 1962 začal s vlastní výrobou pěnových materiálů, aby zajistil jejich kvalitu. Jeho neustálé hledání zlepšení vedlo ke vzniku mnoha standardů, které jsou dnes v odvětví běžně používány. Zásady čestnosti, integritu, kvality a podnikavosti, které zastával, zůstávají dodnes základem naší společnosti.

Dnes je společnost nesoucí jeho jméno jedním z největších výrobců pěnových materiálů pro pohodlné matrace a další výrobky na světě. Disponuje 16 výrobními továrnami na pěnu, více než 6 500 zaměstnanci a 41 globálními lokalitami.

 

 

 

Přidat podnadpis

×

Splátková kalkulačka ESSOX