Výrobce pěny EUROFOAM

Návrh bez názvu (67)

 

Společnost EUROFOAM je v současnosti aktivním hráčem na trhu. Byla založena v roce 1965 jako distributor a výrobce technických výrobků z pěnového kaučuku a kompaktního kaučuku. Používá pokročilou technologii, která jí umožňuje dodávat materiály z pěnového kaučuku a kompaktního kaučuku na různých úrovních zpracování až po hotový výrobek. Rozsah zpracovávaných výrobků je velmi široký a neustále se rozšiřuje, aby uspokojil potřeby všech zákazníků, jak z hlediska technických, tak kvalitativních standardů. Jejich výrobní proces začíná výrobou gumových směsí, které jsou přeměňovány na pěnové bloky, a poté, na požádání, jsou přeměňovány na listy a role, s lepidlem nebo bez něj, a končí střihem profilů, vyřezáváním, hydro-abrazivním řezáním, Kiss-řezáním a frézováním podle návrhů. Kromě toho mají zařízení pro výrobu gumových profilů extruzí s speciálními vzory a hmotností od 10 gramů do 25 kg s přibližně 9 000 formami/návrhy.

Od roku 2005 investovali do nových technologicky pokročilých systémů pro výrobu rolí silikonové pěny a kompaktního kaučuku a vyrábí role různých tlouštěk od 0,5 mm do 15 mm s výškou od 1 200 mm standardně až po 2 000 mm. Jejich společnost získala certifikaci ISO 9000-2008 jako záruku kontroly výrobních procesů a logistiky zaměřených na maximální spokojenost zákazníků.

 

Návrh bez názvu (97) Směsi používané k výrobě jejich výrobků zahrnují:


Návrh bez názvu (96) EPDM-NEOPREN (CR)
Návrh bez názvu (96) SILIKON
Návrh bez názvu (96) VITON
Návrh bez názvu (96) SBR
Návrh bez názvu (96) NBR/EVA
Návrh bez názvu (96) POLYETHYLEN
Návrh bez názvu (96) PVC
Návrh bez názvu (96) PŘÍRODNÍ KAUČUK (NR)
Návrh bez názvu (96) NBR/PVC
Návrh bez názvu (96) Polyuretanovou pěnu pro průmyslovou izolaci a filtraci a další.

 

S jejich dlouholetým závazkem k kvalitě a inovacím v oblasti pěnových materiálů se stali klíčovým partnerem pro výrobce matrací, kteří si cení výjimečného komfortu a spolehlivosti. Jejich pěnové materiály hrají důležitou roli v tom, že matrace, které vyrábějí, poskytují optimální podporu a pohodlí pro kvalitní spánek.

 

Přidat podnadpis

×

Splátková kalkulačka ESSOX